Интернет-конференция Татьяны Донец, народного депутата Украины

23 января на портале ЛІГА.net состоялась Интернет-конференция Татьяны Донец, народного депутата Украины. Почему в Украине так мало женщин-политиков? Против каких депутатских льгот выступает оппозиция?

Почему вопрос личного голосования депутатами в Раде настолько важен для страны? Участие в социальных сетях – желание депутата поговорить с людьми или средство PR? Может ли революция изменить что-то в Украине к лучшему?

23 января 2013 г., 14:00
Интернет-конференция Татьяны Донец,
народного депутата Украины
На интернет-конференции Т. Донец рассмотрит следующие темы:

1. Женская честь против мужского беспутствия.
2. Капиталист с глазами коммуниста: проблема отмены привилегий и льгот.
3. Личное голосование – это революция кадровая и не только.
4. Публичность и открытость в контексте современных коммуникационных технологий.

Донец Татьяна Анатольевна родилась 11 июля 1980 г. в Днепропетровске. Окончила с золотой медалью Днепропетровскую среднюю школу № 2. Имеет два высших образования: получила степень магистра юриспруденции в Киевском национальном университете им.Т.Г.Шевченко и красный диплом по специальности “Международные экономические отношения” в КИМО.

2006-2010 гг. – депутат Шевченковского районного в г.Киеве совета V созыва. За последние годы стала первым районным депутатом, которому удалось добиться выступления в Киевсовете, результатом которого стало создание Временной следственной комиссии по вопросам приватизации учебных заведений. Как председатель постоянной комиссии Т.Донец не допустила застройку территории интерната, добилась отмены приватизации помещений всех ЖЭКов района, ряда объектов образования и другой коммунальной собственности. По словам Татьяны Донец, отстоять все, за что боролась, ей удалось благодаря беспрецедентной поддержке СМИ.

В 2009 г. была исключена из Фракции “БЮТ”, снята с должности председателя комиссии.

Член партии Юлии Тимошенко – Всеукраинское объединение “Батькивщина”.

С декабря 2012 г. – народный депутат Украины VII созыва от БЮТ (№ 55 в избирательном списке). Член Комитета по вопросам здравоохранения. Председатель Подкомитета по вопросам законодательного обеспечения противодействия ВИЧ-инфекции/СПИДа, туберкулеза, другим социально опасным заболеваниям и по вопросам контроля по обеспечению лекарственными средствами и медицинскими изделиями, которые закупаются за государственные средства.

Хотите пообщаться с Т. Донец и узнать больше о молодом политике, ее планах работы в парламенте и взглядах на будущее страны?

Гражданин
23.01.2013 13:50:08

Здравствуйте Татьяна Анатольевна! Вам не кажется, что уже только революция может что-то изменить в стране к лучшему?

Татьяна Донец:
Всім доброго дня. Дякую всім, хто зацікавився моєю роботою, спробую встигнути відповісти на всі питання, які були задані на цьому порталі.

Я дуже обережно ставлюся до слова революція. Якщо не помиляюся, ще Гете казав «Ненавиджу всяку революцію, оскілки вона знищує не менше благ, ніж надає». Якщо погортати сторінки історії, то майже немає випадків, коли б революція, навіть в довгостроковій перспективі, давала суттєві позитиви.

Игорь
23.01.2013 13:52:44

Татьяна Анатольевна! На государственном уровне нужно принять закон о запрете продажи спиртного с 22.00 до 10.00 и режим работы питейных заведений до 23.00. Все эти решения на местном уровне разрушаются в местных судах со ссылкой, что не прописано законодательно и это “втручання” в хозяйственную деятельность предпринимателя. Даже учитывая тот момент, что частично это прописано в государственных санитарных нормах. Помогите своей нации.

Татьяна Донец:
До речі, ми дійсно маємо суперечливість законодавства, оскілки вживати алкогольні напої на вулицях міста не можна. Але чомусь вони продаються як у МАФах, так і просто розливаються на вулиці. Найгіршим прикладом, напевно, є центральна площа столиці. Я зараз працюю над законодавчою ініціативою з цього приводу. Розумію наскільки це питання є важливим, особливо для молоді. Упевнена, що навіть слабоалкогольні напої мають продаватися лише у магазинах. Така практика вже є в інших країнах світу, зокрема у США. Я зверну увагу на вашу пропозицію та спробую щось вдіяти.

Виктор Николаенко
23.01.2013 13:56:17

Перспективы принятия закона о “запрете пропаганды гомосексуализма” перед лицом угрозы ВИЧ – СПИД. Перспектива внесения изменений в гражданское законодательство относительно разрешения заключения однополых союзов и адаптации гей-парами детей. Отношение к этим вопросам в БЮТ и лично депутата Т.Донец.

Татьяна Донец:
За відсотком смертності, на жаль, Україна майже стає країною, яка веде бойові дії. Учора відбувся підкомітет, на якому оприлюднили приголомшливі дані. За минулий рік смертність матерів, немовлят у Києві зросла на 12%. Бог створив світ так, що народити може лише жінка. Останні світові тенденції говорять про те, що шлюб втрачає свої позиції, і напевно в справжніх стосунках шлюб є не головним. Як на мене, вінчання більш важливе та духовне. Щодо законодавчої ініціативи – не думаю, що сьогодні Україна готова до неї.

Александр
23.01.2013 13:59:25

Почему исключили из фракции БЮТ в 2009 году?

Татьяна Донец:
На той час київську організацію БЮТ очолював такий собі пан Семинога, який був народним депутатом України, але, на жаль, більше часу приділяв своєму бізнесу. Моє виключення відбулося майже одразу після виступу в міськраді, де я висловилася проти приватизації усіх приміщень ЖЕКів і забудови території інтернату. На мій погляд, ці дві події пов’язані між собою. Час розставляє крапки над «і». Анатолій Семинога перейшов у ряди партії Регіонів, хоча свого часу саме це питання поклали в основу мого виключення. Я як була членом політичної сили Батьківщина, так ним і залишаюся.

Валерий
23.01.2013 14:01:22

Кредиты для малого бизнеса в январе 25% годовых. Что делать? Как работать.

Татьяна Донец:
З вашого дозволу, я це питання переадресую Миколі Азарову та новому очільнику НБУ. Впевнена, що прем’єр-міністр країни знає, які державні підприємства працюють з таким прибутком, який дозволяє їм сплачувати такі відсотки. Якщо дійсно у вас є бажання, ми разом від мого імені можемо надіслати депутатський запит. Принаймні, цікаво дізнатися, як він буде викручуватися.

Егор
23.01.2013 14:06:25

Здравствуйте! Почему в стране, где большинство жителей (народа) проживают на грани и за чертой бедности “слуги” этого народа бессовестно пользуются всеми льготами и позволяют сами себе устанавливать (заметьте с хорошей индексацией) зарплаты и пенсии???? Почему бюджет стараются наполнить введением все новых и новых налогов, а не пересмотром содержания наших “слуг”??? Когда наши граждане будут иметь работу и достойный заработок у себя на Родине, а не скитаться по заграницам в поисках работы, чтобы хоть как-то обеспечить свою семью??? Почему вы против вступления в Таможенный союз??? Ведь это хорошие перспективы для новых рабочих мест!!! Вопросов много и основной – когда же мы начнем жить лучше??? Спасибо.

Татьяна Донец:
Доброго дня, Єгор. І досі багато людей говорять, що за радянських часів вони жили краще. Але якщо поглянути на колективну фотокартку нашої влади, то є таке відчуття, що ми і сьогодні живемо при комуністах. Якраз система привілеїв і пільг, яка руйнує людську психіку, є основною ознакою комуністичного строю. Людина не може ходити на роботу для того, щоб отримати пільгу, а не зарплату. Однак люди, які працювали у комуністичній партії, зараз змінили лише політичні погляди, але не свій світогляд. Впевнена, що найближчим часом фотокартка буде іншою – на ній будуть інші обличчя – чесні і моральні.

Юрий Валентинович Демошенко
23.01.2013 14:07:28

Добрый День, Татьяна! Н.Я. Азаров и В.М.Литвин отвечают на вопросы пользователей Facebook, каждую пятницу! Как часто, Вы общаетесь в Facebook? С Уважением, Юрий Валентинович!

Татьяна Донец:
Я майже кожного дня відповідаю на питання у Фейсбук, близько опівночі, коли приходжу додому та маю вільний час.

Леонід Григор’єв
23.01.2013 14:08:49

Як Тетяна Анатоліївна ставиться до того, щоб в знак протесту (стосовно подій у Харкові щодо жінок-народних депутатів України) відмовитись приймати участь у засіданні комітету з питань охони здоров’я і закликати інших депутатів не приймати участь у засіданнях комітетів ВР України?

Татьяна Донец:
По-перше, називайте мене Тетяною, я ще не в тому віці, щоб звертатись до мене так пафосно. По-друге, я категорично проти навіть такої думки. Протест може мати різні форми, але він точно не може зривати роботу комітету.

Адаменко Николай Бобринец
23.01.2013 14:11:21

Зачем Вы пошли в БЮТ?Хотите загубить свою карьеру?
А теперь-вопрос:Не кажется ли Вам,что единым кандидатом от ОО должен стать О.Тягнибок?Причин указывать не буду.вы их прекрасно знаете,уверен.
Бывший член ВО “Батькивщина”со дня основания,но вышедший из партии по причине подлой кадровой политики.

Татьяна Донец:
У нас є єдиний кандидат – це Юлія Володимирівна Тимошенко. Кілька питань тому я відповіла на питання, чому мене виключили із фракції БЮТ в райраді. Я поділяю ідеї, які прописані в політичній програмі партії. І ці ідеї для мене були основними при виборі політичної сили.

Галина
23.01.2013 14:13:38

Понятно, что надо больше привлекать в политику молодежь, это и есть наше будущее. Планируется ли
для студентов и молодых людей какие либо просветительские программы и агитационные мероприятия.

Татьяна Донец:
Я повністю поділяю вашу думку. Дійсно – світ змінюється настільки швидко, стаючи все більш інноваційним та технологічним. Тож переконана – з кожним роком якості, притаманні молодій людині, будуть все більш актуальними. Щодо мене, то на лютий вже заплановано кілька таких зустрічей, де і коли вони будуть відбуватися – я повідомлятиму на своїй сторінці у Фейсбук. Мені буде приємно, якщо ви візьмете в них участь, як небайдужа людина.

Григор’єв Леонід
23.01.2013 14:17:27

Республіка Греція скасувала виплати при народженні дитини. Може Україні теж так зробити? А ці бюджетні кошти направити на підвищення зарплат та пенсій.

Татьяна Донец:
Думаю, ви знаєте, що жінці оплачується відпустка при народженні дитини лише 56 днів. Зрозуміло, що жінка не може через 56 днів вийти на роботу. Напевно, не треба говорити і про те, що дитина, яку годують груддю є більш здоровою. На жаль, Україна, фактично на рівні закону, висловила свою позицію: здоров’я майбутніх поколінь для неї не є першочерговим питанням. Не дай Боже, хтось спробує зменшити якісь пільги чи якусь підтримку, яку отримує жінка при народженні дитини, то на вулиці України вийде більше людей, ніж у Греції, щоб не дозволити це.

электрик Дима
23.01.2013 14:22:37

Здравствуйте Татьяна Анатольевна!
1. Зачем Вы пошли в народные депутаты? – только честно).
2. как Председатель Подкомитета….по вопросам контроля по обеспечению лекарственными средствами и медицинскими изделиями, которые закупаются за государственные средства – как Вы видите контроль качества медицинских препаратов? (а то кормят нас мукой по цене лекарств) и зачем нашей стране закупать лекарственные средства и медицинские изделия за государственные средства, если мы (народ) идем в больницу со всем своим и зарплату врачам тоже сразу несем.
3. Как Вы видите роль государства в жизни “пересічного громадянина”?:
а) организация, осуществляющая заботу и общую социальную защиту;
б) орган,использующий исключительно фискальные функции;
в) непонятное зборище известно кого, ни как положительно не пытающееся влиять на жизнь людей – а стало быть им не нужное;
г) Ваш вариант.(необязательно положительный))

Спасибо за ответы и удачи Вам в вашем нелегком деле!)

Татьяна Донец:
Доброго дня, Дмитро. Завжди відповідаю тільки чесно. Я вважаю політику сферою професійної діяльності. Нелегкою. Не думала, що сьогодні буду проходити тест. Розумію і розділяю ваші емоції стосовно охорони здоров’я в нашій країні. В Конституції України закріплено право громадян на безоплатне медичне лікування. Але є і така норма закону, яка говорить про те, що держава робить це в обсязі, який дозволяє їй бюджет. На жаль, більшість обладнання і ліків держава купує за тендерною процедурою, основа якої – найменша вартість. На сьогодні в Україні є дуже велика проблема відсутності реальної діагностики, а не обладнання. Тобто обладнання держава купує, але в тендері немає процедур за якими фахівці мають навчитися ним користуватися.

Гражданин
23.01.2013 14:25:03

Здравствуйте, почему западные страны не помогают украинскому народу освободить Тимошенко Ю.В. из политического заключения? Ведь у запада есть масса рычагов воздействия на Украину, почему до сих не применен ни один из них. Не означает ли это, что Тимошенко Ю.В. останется в тюрьме навечно, а Украина будет присоединена к таможенному союзу? Что по сути означает раздел территорий с сфер влияния между западом и Россией.

Татьяна Донец:
Доброго дня! Дозвольте не погодитись із вами, оскільки Юлію Тимошенко підтримують як своїми діями, так і особистими листами чимало світових лідерів. Зокрема, був лист Хіларі Клінтон, в якому вона вимагала негайного звільнення Тимошенко. Однак, на жаль, українська влада не звертає уваги ані на закони України, ані на громадян України, ані на думки та заяви інших країн світу.

Александр
23.01.2013 14:25:30

Ваше политическое кредо?

Татьяна Донец:
Бути змінами, які прагнуть бачити.

Вадим
23.01.2013 14:26:33

На Вашу думку, чому в Україні так мало жінок-політиків?

Татьяна Донец:
Де-юре жінки мають однакові з чоловіками права, а де-факто вони мають стільки обов’язків, що не залишається часу скористатися цими правами.

Ганна
23.01.2013 14:29:23

Як ви вважаєте, це нормально, що депутати живуть в готелях із поденною оплатою номерів при тому, що в сесійній залі бувають двічі на місяць?

Татьяна Донец:
Ганна, робота депутата складається не лише з роботи в сесійній залі. Три тижні на місяць народний депутат працює у Києві і одну неділю – окрузі. Що стосується життя депутата чи іншої людини в готелі на протязі п’яти років, я вважаю досить незручним, бо не можна приготувати собі їжу, там немає можливості жити з дітьми. І це питання є відображенням нашої дійсності – коли бюджет захмарний, а результат «як завжди».

Батько Махно
23.01.2013 14:32:49

У нас нынче модно спекулировать темой отмены депутатских льгот. Но в итоге оказывается, что речь идет о бесплатном проезде в общественном транспорте, который нашим депутатам, что мертвому припарка. Можете внятно объяснить, за отмену каких именно льгот и привилегий борется оппозиция?

Татьяна Донец:
Я завжди виступаю категорично проти усіх депутатських пільг, відміна яких є одною з основних цілей та задач опозиції. Найбільш, як на мене, дикою є норма за якою ще рік після закінчення депутатських повноважень людина отримує зарплатню, якщо не влаштувалась на роботу. Невже за 5 років народний депутат так деградує, що йому це не вдається. Чи депутатський мандат є «вовчим квитком» з яким не беруть на роботу. Також опозиція бореться за відміну більшості пільг Президента України, зокрема, вважаю, що резиденція має бути одною, а інші мають бути виставлені на продаж.

Виталий
23.01.2013 14:37:12

В прессе масса информации о том, что ДУСя для официальных мероприятий закупает малину по 670 грн. за кг и шампанское Вдова Клико по 618 грн. за бутылку, почему оппозиция не озвучивает таких фактов? В сфере госсзакупок царит коррупция и полный беспредел! Почему оппозиция ничего не делает?

Татьяна Донец:
Опозиція озвучує достатньо багато фактів корупції при проведенні тендерів. Що стосується тих прикладів, які ви навели, на мій погляд вони йдуть поруч з різноманітними подарунками народним депутатам від Верховної Ради України. Такими як папки, книжки в шовкових переплетах та з золотим тисненням. Я хочу зауважити, що опозиція робить все можливе і працює по всім напрямкам, щоб зупинити цей процес. Але на превеликий жаль, народні депутати не мають законних повноважень та можливостей втручатися, на це в нас є контролюючі органи. Але вони, на жаль, контролюють виключно свій особистий прибуток.

Лена Болдырева
23.01.2013 14:40:48

Вместо того, чтобы работать и решать насущные для страны проблемы, оппозиция блокирует трибуну из-за того что кто-то там проголосовал не своей карточкой. В конце-то концов, есть такое понятие, как фракционная дисциплина. Что необычного в том, что депутат делегирует свой голос товарищу по фракции? Неужели, кроме личного голосования в Украине нет проблем?

Татьяна Донец:
На мій погляд, особисте голосування є дуже важливою процедурою. І введення в дію системи «Рада-3», яка унеможливлює інше, є нагально потрібним. Результатом цього введення буде покращення якості законопроектів, оскільки народні депутати будуть вимушені сидіти в сесійній залі та вивчати подані на розгляд законопроекти. Тоді виникне ситуація, коли дійсно бізнес перестане бути присутнім у законодавчому органі країни, оскільки все ж таки в Україні досі він керується, так би мовити, в ручному режимі. Відбудеться рафінування парламенту, коли місця колишніх бізнесменів займуть професійні люди – юристи, економісти…

Ирина
23.01.2013 14:42:13

Если вопрос освобождения Тимошенко и Луценко действительно так важен для оппозиции, почему за декриминализацию их статей оппозиция не голосовала полным составом?

Татьяна Донец:
Якщо ви дійсно слідкували за цим голосування, то мали бачити, що голосували всі члени опозиційних сил, які були присутні у залі. В двох депутатів від Батьківщини не спрацювали картки для голосування, про що були написані відповідні заяви.

Виталий Николаевич
23.01.2013 14:45:48

Как вы оцениваете события, которые произошли с женщинами-депутатами в Харькове? Как намерена реагировать оппозиция? Какова ваша оценка случившегося?

Татьяна Донец:
На жаль, те, що трапилося у Харкові ми не можемо розглядати лише як те, що трапилося з жінками-депутатами. У Харкові абсолютно відкрито було порушено чимало законів України. Я так розумію, що влада хотіла показати свою абсолютну неповагу до всіх громадян України, абсолютну зневагу до законів України, і дала чітко зрозуміти, що вона живе за якимись іншими правилами, які не мають нічого спільного ні з законами, ні з здоровим глуздом, ні з повагою до людей. Насправді, в мене самої виникає питання, якщо о шостій ранку прийшли з рішенням суду, то о котрій годині ранку все ж таки суд виніс це рішення.

Александр
23.01.2013 14:49:09

Как можно попасть на прием к народному депутату Татьяне Донец?

Татьяна Донец:
Напевно, треба просто записатися на прийом. Мої приймальні будуть у місті Дніпропетровську та в місті Києві. Адреси вже днями з’являться на моєму сайті. До речі на моєму сайті є перший в Україні віртуальний кабінет, в якому відображається абсолютно весь мій документообіг, в я кому ви можете бачити відображення усієї моєї роботи, ті запити і звернення, які я відсилаю, моє листування з громадянами України, громадськими організаціями. Я обіцяла, що буду самим відкритим народним депутатом України. В моєму «кабінеті» викладаються абсолютно всі листі і документи, які до мене приходять, я нічого не сортую.

Александр
23.01.2013 14:52:43

Татьяна Анатольевна! Очень Вам симпатизирую. Мне кажется, Вы молодец – держите марку! Хотелось бы поздравить Вас с прошедшим праздником Крещения Господнего и поинтересоваться, окунались ли вы в ополонку? Спасибо.

Татьяна Донец:
Дуже дякую за теплі слова. В цьому році на водохресне купання наважилася вперше. І хоча вважаю такі речі достатньо особистими, своїми відчуттями поділюся. Неймовірно – відчуваєш холод та побоювання лише, коли спускаєшся драбиною, зануритися треба тричі, з головою. Перше занурення, перший ковток повітря – і ніякого страху ти вже не відчуваєш. Спокій. Занурюєшся з надією та молитвою про очищення. Холодно перші дві-три хвилини, потім майже на фізичному рівні відчуваєш духовне наповнення. Не маю права вам радити, але кожному бажаю пережити такі відчуття в своєму житті.

Юрий
23.01.2013 14:54:10

Здравствуйте, Татьяна Анатольевна! Мы с вами друзья на Facebook. Заметил, что вы не комментируете свои посты. Любопытно узнать, вы сами ведете страничку или от вашего имени это делают ваши помощники?

Татьяна Донец:
Вітаю. Свою думку я висловлюю в постах, потім з увагою переглядаю усі коментарі. Якщо я почну входити в дискусію, то буду майже її модератором, а я цього не хочу.

Валерий Павлович
23.01.2013 14:58:21

Татьяна, вы появились в социальных сетях (если быть точным на ФБ), как только стали депутатом. Что это? Поддались всеобщей моде, или не упускаете возможности попиариться?

Татьяна Донец:
Дійсно, я зареєструвалася на Фейсбук в перший день роботи Верховної Ради. Якщо бути відвертою, то сприймаю технології, як унікальну можливість для освіти та роботи в будь-якій точці. Вважаю, що таку можливість держава має надати кожному громадянину. Але потрібно й розуміти, що потім людина не має можливості сказати, що вона чогось не знає, не змогла прочитати, чи не змогла знайти. Хоч я і є людина технологічна і прогресивна, я не готова проміняти своє реальне життя на віртуальний сурогат. Тому спробувала зробити свою сторінку максимально робочою. Я розумію, що це трошки інший формат, ніж є у соцмережах. Однак до мого щоденника правопорушень Верховної Ради, заходить чимало людей.

Дмитрий
23.01.2013 15:02:22

Какие вопросы курируете в Комитете охраны здоровья? Почему выбрали этот Комитет, имея юридическое и экономическое образование? Это ваш выбор или партия сказала надо?

Татьяна Донец:
Я думала і вагалася, коли обирала комітет, в якому хочу працювати. Юридична освіта в будь-якому комітеті Верховної Ради є достатньо важливою. Той підкомітет, який я очолюю створений вперше. На сьогодні в України 9,5% населення України хворіють на ВІЛ/СНІД, туберкульоз та інші соціальні захворювання. В Україні не існує протоколів лікування гепатиту С, не існує і програми. Тобто держава зовсім не фінансує боротьбу з цим захворюванням. Лікування в Україні коштує близько 20000 доларів, а в Єгипті – 2000. Роботи у мене чимало.

Мария
23.01.2013 15:07:19

Татьяна, с первых дней, став депутатом, вы стали активным блоггером и начали вести Facebook. При этом формулировки, которые Вы используете в социальных сетях не характерны для Вас в реальной жизни. Общаясь с журналистами “вживую”вы не употребляете заумных оборотов вроде: “Генетически, как женщина, боюсь только мышей, а метафизически, как православная, – конца света. Давления я не боюсь – ни генетически, ни метафизически.” и т.д. Отсюда складывается впечатление, что письменные интервью Вы даете не сами, а блоги за Вас пишет кто-то другой. Что можете сказать на это?

Ещё один вопрос: Вы честно отобразили в своей декларации квартиры, автомобили и прибыль. Готовы ли Вы отказаться от депутатских льгот, как то: деньги на депприёмную, помощников, выполнение депутатских обязанностей, оздоровление и так далее?

Татьяна Донец:
Я не буду користуватися додатковими коштами на оздоровлення, я не користуюся безкоштовними квитками на літаки по території України, купую їх виключно за свої кошти. Я сподіваюся, що в цьому скликанні депутатський корпус відмінить депутатські пільги, але, на жаль, чітко розумію, що лише депутатського сумління, напевно, на це не вистачить. Але журналісти України до яких, як я розумію, ви відноситеся, в цьому питанні можуть відіграти головну роль. Я абсолютно впевнена – якщо кожному народному депутату буде задано це питання, то, розуміючи, що дивлячись своїм виборцям в очі з екрану телевізора, він не дозволить собі сказати, що він собі залишити хоч одну пільгу. А далі – голосування, я думаю, буде річчю технічною.

Вика
24.01.2013 11:04:26

Как вы считаете, нужно ли вернуть Киеву местные рады? И как вы относитесь к должности Александра Попова? Не слишком ли много полномочий?

Татьяна Донец:
Посада Голови адміністрації існує винятково в містах з особливим статусом – Києві і Севастополі. Переконана, що має діяти одна система управління та самоврядування на території України. Із закону потрібно вилучити норму, яка дає можливість існування цієї посади в названих містах. Вважаю, що районні ради мають бути в усіх містах України, а тим паче в 5-мільйонній столиці, де в кожному районі проживає 200-350 тис. населення, що за європейськими мірками дорівнює невеликому місту. Знищуючи районні ради, ми фактично знищуємо місцеве самоврядування.

Коля
24.01.2013 11:05:02

Как член Комитета по вопросам здравоохранения, что вы будете делать для улучшения качества вакцин, закупаемых за рубежом, а также производимых на территории Украины?

Татьяна Донец:
За кілька тижнів маю дати розширене інтерв’ю, в якому детально опишу проблемні ситуації, що склались в системі охорони здоров’я, а також розкажу про можливі шляхи їх вирішення. По пунктах.

Александр
24.01.2013 11:05:27

Здравсвуйте, Татьяна! Вы хорошо знакомы с Шевченковским районом Киева, имеете опыт борьбы с застройщиками. Можно ли рассчитывать на Ваше содействие в попытках жителей района сохранить от застройки “Павловский скверик” – одну из последних зеленых зон – над которым сгущаются тучи со стороны алчных толстосумов, успевших приватизировать изрядную часть сквера?

Татьяна Донец:
Будь ласка, напишіть мені листа на сайті в «Кабінет» або зв’яжіться з моїми помічниками, їх контакти також є на сайті, щоб у мене була змога отримати детальнішу інформацію.

Гость
25.01.2013 12:33:03

Уважаемая Татьяна! У вас хорошее образование. Как вы попали в ряды БЮТ? Как смотрят на это ваши родители, друзья?

Татьяна Донец:
Дякую за комплімент про мою освіту!

Програма цієї політичної сили за поглядами мені найближча.

Дякую всім за запитання. Сподіваюсь, що це моя не остання інтернет-конференція на порталі liga.net. Заходьте на мій сайт та на мою сторінку на Фейсбук. До побачення.
З повагою, Тетяна Донець.