Кабінет

Вітаю у своєму кабінеті!
Сподіваюся, попри те, що кабінет інтерактивний, він буде для Вас максимально зручним і робочим.

Тетяна Донець

Звертаємо Вашу увагу, що з метою захисту персональних даних, вказану Вами інформацію особистого характеру буде приховано налаштуваннями конфіденційності. Для того, щоб звернутися до народного депутата України Донець Т.А., будь ласка, заповніть електронну заяву та уважно прочитайте інструкцію, яку наведено нижче.

  1. Заповніть електронний формуляр заяви та натисніть «Відправити».
  2. На підтвердження того, що Вашу заяву зареєстровано, на Ваш e-mail автоматично надійде лист із вхідним номером заяви, який потрібен для того, щоб надалі відслідковувати кореспонденцію, пов’язану з Вашим питанням. Якщо Ви надіслали заяву, скориставшись послугами «УкрПошти», то лист із вхідним номером також надійде Вам поштою.
  3. Для того, щоб переглянути заяву та кореспонденцію, пов’язану з Вашим питанням, потрібно увійти до «Кабінету» і ввести в пошуковик номер заяви.
  4. Ваша заява або скан-копія поштового звернення з прихованими персональними даними буде викладена в «Кабінеті» протягом 24 годин.
  5. Відповідь на Вашу заяву буде надана у строк не пізніше 7 календарних днів із дня її отримання. У випадку, коли для розгляду Вашого звернення буде необхідно отримати додаткову інформацію від уповноважених органів чи посадових осіб, це буде зроблено у строк, встановлений чинним законодавством України. Про це Вас буде повідомлено.
  6. Якщо у Вас виникли труднощі із заповненням електронної заяви, будь ласка, зверніться по допомогу до адміністратора «Кабінету» - kabinet@tetianadonets.com

 

Додати файл (електронну версію документа або його скан):

Вибрати   Завантажити
Processing
 

 

Вх.№511_2017 Лист щодо сприяння в організації об'єктивного розслідування

Зображення та вкладення.

Більше...

Вх.№510_2017 Лист щодо сприяння у поверненні цивільної справи на розгляд суду

Зображення та вкладення.

Більше...

Вх.№509_2017 Лист щодо внесення змін до проекту Бюджету на 2018 рік

Зображення та вкладення.

Більше...

Вих.№319_2017 Лист-відповідь на звернення щодо порушення прав на отримання спадщини померлого батька

Зображення та вкладення.

Більше...

Вих.№318_2017 Лист-відповідь на звернення щодо сприяння в організації ефективного розслідування у кримінальних провадженнях та притягнення до відповідальності посадових осіб прокуратури та поліції

Зображення та вкладення.

Більше...

Пошук за номером

Пошук за параметрами

Processing